Skip to content
Laik3-18

Müügitingimused


Käesolevad „LOOV teraapiakeskus“ müügitingimused (edaspidi „Müügitingimused“) kehtivad kaupade ja teenuste otsmisel aadressil www.loovtk.ee või selle alamdomeenidel asuvast veebipoest (edaspidi „Veebipood“) ja arvete kaudu tasumisel. Veebipoe omanik ja operaator on Pigneres OÜ (registrikood 14717486) ning arveid esitab MTÜ CREATIVE THERAPY (registrikood 80626726), asukohaga Sõpruse pst 232-100 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13412. Ostu sooritanud isikut nimetatakse edaspidi „Klient“.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1.1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest ja Broneeri kategooria alt kaupade ja üritustele piletite ostmisel.

1.2. Ürituste ja toodete hinnad on märgitud nende kirjelduses.

1.3. Veebipood võtab vastu makseid eurodes (EUR). Makseviisidena aktsepteerib veebipood pangalinke läbi Montonio rakenduse (Eesti) ja kaardimakseid (Visa, MasterCard).

1.4. Üldiselt toimetatakse kaubad Ostjani e-maili teel ja hinnale kauba kättetoimetamise kulu ei lisandu. Kui tegu ei ole kaubaga mis toimetatakse Ostjani e-maili teel, siis lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

1.5. Teave kauba ja teenuse kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.6. Hinnad kehtivad tellimuse vormistasest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (5 päeva pärast tellimuse vormistamist).

1.7. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi, mida kajastatakse veebilehel loovtk.ee.

1.8 Toodete ostmiseks tuleb Veebipoes valida vastav toode või teenus (edaspidi „Toode“), registreerida end Veebipoe kasutajaks, täita veebilehel nõutud andmeväljad ja valida makseviis.

1.9 Makse sooritamisega loetakse Veebipoe ja Kliendi vahel sõlmituks ostu-müügileping, mis jõustub samaaegselt (makse sooritamisega). Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Leping lõpeb automaatselt hetkest, kui Kliendil ei ole ühtegi aktiivse ligipääsuga Toodet.

2. Toodete kohaletoimetamine ja kätte saamine

2.1 Digitaalseid materjale saadetakse kõigile e-posti aadressidele. Füüsilisi kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

2.2 Füüsiliste kaupade kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Itella.

2.3 Saatmiskulud on arvestatud toote hinna sisse ja eraldi saatmiskulu ei lisandu.

2.4 Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Erandlikel juhtumitel (nt tegevuskarpide eeltellimused) toimub saatmine kokku lepitud kuupäeval.

3. Taganemisõigus

3.1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul, va meelelahutus ürituste, digitaalsete ja eritellimuslike toodete puhul.

3.2. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

3.3. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

3.4. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

3.5.Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus e-posti aadressile loov@loovtk.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

3.6. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

3.7. Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

3.8. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

3.9. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

3.10. Kui Ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

4. Rikkumised ja vaidluste lahendamine

4.1 Kui Kliendil on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile loov@loovtk.ee

4.2 Kui Klient ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust läbirääkimiste teel, on Kliendil võimalik pöörduda tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Kliendi ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Kliendi kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

4.3 Veebipoel on õigus ühepoolselt piirata Kliendi ligipääsu kõikidele Toodetele või Kasutajakeskkonnale, kui on põhjendatud kahtlus, et Klient on rikkunud mõne Toote ostu-müügilepingut, sh käesolevaid Müügitingimusi.

5. Isikuandmete töötlemine

5.1 Isikuandmete vastutav töötleja on Veebipood. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud andmed makselahenduste pakkujatele.

5.2 Veebipood kinnitab, et Kliendi poolt edastatud andmete kaitse on tagatud ja Kliendi isikuandmete töötlemisel rakendatakse isikuandmete kaitse seaduses sätestatud nõudeid. Makselahenduse turvalisuse tagab krüpteeritud andmesidekanal, mille käigus puudub kolmandatel isikutel isikuandmetele ja pangarekvisiitidele ligipääs.

5.3 Kliendi poolt ostukorvis sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) kasutatakse ainult lepingu täitmiseks ja ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel, samuti Toote edastamiseks seotud osapooltele (nt. Itella).

5.4 Uudiskirjade edastamiseks (v.a juhul kui Klient ei ole ise selleks soovi avaldanud) ning otseturustuseks ostukorvis antud isikuandmeid ei kasutata.

6. Ürituste tasumise ja tühistamise info

Ostes meie teenuseid läbi kodulehe või arve alusel nõustute meie tasu ja tühistamise poliitikaga. LOOV teraapiakeskuse üritused lähevad meelelahutuse kategooria alla, mis tähendab, et 14-päevane taganemisõigus ei kehti.

6.1 Ürituste hinnad on välja toodud kodulehe "broneeri" kategooria kalendris konkreetse ürituse all.

6.2 Ostetud pileteid ei vahetata ümber ega osteta tagasi. Kui pileti ostja ei saa üritusele tulla, võib ta enda pileti edasi anda.

 

7. Grupitundide registreerimise, tasumise ja tühistamise info

7.1 Grupitundidesse registreerimine käib läbi kodulehe kategooria "Grupitunnid", kus gruppe komplekteeritakse augustis ja detsembris või vabade kohtade olemasolul läbi aasta.

7.2 Kuutasu on fikseeritud summa, mida iga osaleja maksab sõltumatult sellest, kui suures mahus ta õppetöös osaleb. Tasutud õppemaksu ei tagastata, kuid puudumiste korral on võimalik puudutud kordade eest osaleda ühe kuu jooksul meie teistel üritustel, kuhu on vabu kohti.

7.3 Grupitunni kohast loobumise korral tuleb sellest teada anda e-kirja teel 10 kalendripäeva enne kuu lõppu ehk enne järgmise kuu arve välja saatmist. Tasutud arveid ei tagastada ega tasaarveldata teiste teenustega.

MTÜ Creative Therapy ei ole maksusoodustusega ettevõtete nimekirjas, mis tähendab, et tulumaksutagastust meie teenustelt ei saa.

 

8. Linnalaagrite info

8.1 Linnalaagrid toimuvad koolivaheaegadel Volta 1 ruumides ja lähiümbruses.

8.2 Linnalaagrite grupi suurus on 5–10 last.

8.3 Laagrit viib läbi üks juhendaja ja olenevalt grupi suurusest 1–2 assistenti.

8.4 Linnalaagrisse tagab kohe registreerimistasu ning 7p enne laagri toimumist saadetud arve, mis peab olema tasutud maksetähtajaks.

8.5 Registreerimistasu ei ole tagastatav. Kokkuleppel võib selle eest kasutada teisi LOOV teraapiakeskuse teenuseid.

8.6 Laagris osaleva lapse lapsevanemal/esindajal on kohustus enne lapse laagrisse toomist täita ära e-kirja teel saadetut ankeet, mis kogub infot lapse kohta (vanus, kontakt-telefon jm mida peaks lapse kohta teadma).

8.7 Telefoni tohib lapsele kaasa anda ainult eelneval kokkuleppel. Laagri ajal saab kõik suhtluse teha läbi juhendaja telefoni.

8.8  Laagris kehtib päevakava ja kokkulepped.

8.9 Laagri kokkulepped on üksteise austamine, mis tähendab, et austame üksteist ehk me ei ole füüsiliselt ja verbaalselt vägivaldsed, teiste loovtöösid ei lõhu ega kasuta, peame lugu päevakavast, õues olles käime rivis.

8.10 Kui üks laagris osaleja teisele kahju tekitab, lasub vastutus kahju tekitaja lapsevanemal/hooldajal see hüvitada.

8.11 Kui laagris osaleja tahtlikult lõhub LOOV teraapiakeskuse materjale on lapsevanemal/hooldajaks vastutus antud kahju hüvitada arve alusel, mille väljastab PIGNERES OÜ.

8.12 Laagris kasutame rahumeelseid suunamisi päevakava järgimiseks, st lapsega lugupidavalt rääkimine, mis tegevused hetkel on ja mida antud tegevuse käigus teha saab.

8.13 Päevakava mitte täitmise korral suuname last tagasi tegevusele või leiame alternatiivse lahenduse, mis ei sega teisi lapsi. Me ei kasuta ähvardusi või füüsilist sundimist tegevustele!

8.14 Pidevalt päevakavast mitte kinni pidamise korral ja/või kokkulepete eiramisel on laagri juhendajal õigus laps laagrist välja arvata ja laagri maksumust ei tagastata.

8.15 Kui laps  jätab laagri omal soovil pooleli ei tagastata laagri maksumust.

8.16 Laagri juhendaja vastutab laste heaolu ja tervise eest laagri territooriumil.

8.17 Loovteraapilised linnalaagrid ei ole mõeldud lapsele individuaalteraapia asenduseks!PIGNERES OÜ Reg nr: 14717486
Sõpruse pst 232-100 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13412
MTÜ CREATIVE THERAPY Reg nr: 80626726
Sõpruse pst 232-100 Mustamäe linnaosa, Tallinn Harju maakond 13412