VEEBIPÕHINE KUNSTITERAAPILINE GRUPP TÄISKASVANUTELE

SAAD LIITUDA JOOKSVALT

  IGA ESMASPÄEV 18:30–19:45 LÄBI ZOOM VAHENDUSE.

Kunstiteraapilise (veebi)grupi eesmärgiks on pakkuda ligipääsetavat meetodit endaga töötamiseks. Grupiga saab liituda (ja ka lahkuda) igal ajal, kohtumised on läbi ZOOMi ning grupiliikmetele järelvaadatavad aasta lõpuni.  Igal kohtumisel on teema, mille juhatab sisse loovterapeut soojendusharjutusega (nt lõdvestustehnikad, kiired kritseldused, vaba kirjutamine jm), mille järel algab individuaalne loovtöö tegemine, mille jaoks saab kasutada kodus leiduvaid materjale (või nende puudumisel need soetada) – paber, pliiatsid, värvilised pliiatsid, viltpliiatsid, õlipastellid, ajakirjad, käärid, liim, värvilised paberid, akvarellid ja/või akrüülid. Pärast individuaalset loovtööd on individuaalne reflekteerimine ja soovi korral grupis kogemuse jagamine ja/või loovterapeudilt küsimuste küsimine.

 

Kohtumiste teemade eesmärgiks on endaga kontakti loomine, enda vajaduste, eesmärkide ja ressursside kaardistamine ning pingete maandamine.

 

Kohtumisi viib läbi loovterapeut (MSc) Alissa Kiinvald, kes kasutab noorukite ja täiskasvanutega töös eklektilist lähenemist kombineerides ekspressiivset kunstiteraapiat lahenduskeskse lühiteraapia, enesekaastunde ning digitaalsete kunstiteraapia põhimõtetega.


kellele sobib?

kui oled täisealine, kes omab arvutit/telefoni koos internetiühendusega või sellele ligipääsu
kui soovid paindlikkust – osaleda saab endale sobivas kohas ja ka ajas
kui oled valmis endaga töötama
kui soovid tuge loovterapeudilt

kellele ei sobi?

kui oled kriisis (siis võta ühendust perearsti, kriisiabi ja/või eluliiniga)

kui soovid enda kunstioskusi täiendada – tegu ei ole kunstitunniga!

 

 

 

Grupi tasu on võrreldes individuaalteraapiaga (50€/seanss) palju soodsam, mis annab võimaluse endale pakkuda teraapilist tuge soodsamatel tingimustel. Tasumine toimub arve alusel pärast esimest kohtumist, mille järel saad otsustada, kas soovid tasuda ühe kuu kaupa (4x) või ühekordselt. Grupiga võib alati (taas)liituda ja lahkuda. 

 

Kohtumiste tasud ei ole tagastatavad! 

 
 

Kohtumiste ZOOM link ja teema saadetakse e-kirja teel. Samuti tuleb esimesel korral pdf materjal erinevate materjalide kohta, kui peaks olema huvi nendega tutvuda.


29€/kuu või 10€/kohtumine

 Registreeri end alljärgneva vormi kaudu ning võtan Sinuga enne kohtumist ühendust, et saata materjalid!